Chyba 404

Omlouváme se, ale tato stránka neexistuje, pravděpodobně byla smazána nebo přesunuta. Pokud si myslíte, že by stránka měla existovat, kontaktujte prosím jejího webmastera na emajlu: vajda@stavebniny-velman.cz a napište mu, odkud jste se na tuto stránku dostali.

Naše služby

Autodoprava a rozvoz zboží

Pokud u nás objednáte velký objem zboží a přemýšlíte jak ho přepravit, zajistíme vám dovoz materiálu k vám na stavbu prostřednictvím našeho vozového parku.

Míchací centrum

My vám barvu namícháme z nepřeberné škály odstínů tak, aby přesně vyhovoval vašim požadavkům. Barvy mícháme na počkání nebo dle předem dohodnutého termínu. V případě dotazů vám ochotně poradíme, nebo zprostředkujeme schůzku s naším obchodním zástupcem v prodejně nebo přímo na vaší stavbě.

Zpracování cenové nabídky

Pokud si nejste jisti, jaké množství materiálu na vaši stavbu budete potřebovat, neváhejte se na nás obrátit. Výpočet množství materiálu a cenovou kalkulaci pro naše zákazníky provádíme zcela ZDARMA.

Dárkové poukazy

Hledáte vhodný dárek pro své nejbližší? Obdarujte je dárkovým poukazem v nominální hodnotě 500,-Kč, 1000,-Kč, 2000,-Kč nebo 5000,-Kč. Dárkový poukaz zakoupíte v našich prodejnách stavebnin v částce, kterou si sami zvolíte.