O nás

Stavebniny VELMAN byly založeny v roce 1998. Od počátku svého působení se zabýváme prodejem stavebního materiálu jak realizačním firmám, tak koncovému zákazníkovi. Snahou společnosti je nabídnout zákazníkovi
kvalitní výrobky a kompletní služby včetně dovozu materiálu na místo určení. Protože je pro nás spokojenost zákazníků na prvním místě, snažíme se rozšiřovat sortiment zboží tak, abychom uspokojili potřeby všech zákazníků v regionech Fulnecka, Bílovecka a Brušperska. V současné době provozujeme tři prodejny stavebnin. V červenci roku 2016 jsme otevřeli prodejnu stavebnin v Brušperku s kompletním stavebním materiálem včetně černého a hnědého uhlí, palivového dříví a briket. Začátkem roku 2019 se nám podařilo otevřít třetí pobočku stavebnin v Bílovci, ve které rovněž najdete kompletní sortiment pro vaši stavbu.


Registrace
Firma je registrována na ŽÚ magistrátu Ostrava, IČ: 66914043
 

Naše služby

Autodoprava a rozvoz zboží

Pokud u nás objednáte velký objem zboží a přemýšlíte jak ho přepravit, zajistíme vám dovoz materiálu k vám na stavbu prostřednictvím našeho vozového parku.

Míchací centrum

My vám barvu namícháme z nepřeberné škály odstínů tak, aby přesně vyhovoval vašim požadavkům. Barvy mícháme na počkání nebo dle předem dohodnutého termínu. V případě dotazů vám ochotně poradíme, nebo zprostředkujeme schůzku s naším obchodním zástupcem v prodejně nebo přímo na vaší stavbě.

Zpracování cenové nabídky

Pokud si nejste jisti, jaké množství materiálu na vaši stavbu budete potřebovat, neváhejte se na nás obrátit. Výpočet množství materiálu a cenovou kalkulaci pro naše zákazníky provádíme zcela ZDARMA.

Dárkové poukazy

Hledáte vhodný dárek pro své nejbližší? Obdarujte je dárkovým poukazem v nominální hodnotě 500,-Kč, 1000,-Kč, 2000,-Kč nebo 5000,-Kč. Dárkový poukaz zakoupíte v našich prodejnách stavebnin v částce, kterou si sami zvolíte.